Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies. Deze functionele- en analytische cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de website te verbeteren. Nieuwsgierig hoe dit werkt? Klik dan op de knop voor meer informatie. Ga je akkoord met de voorwaarden? Klik dan op de groene knop.
"Vroeger heette de camping Saxenheim. Mijn man en ik hebben er onze jeugd doorgebracht en elkaar daar ook ontmoet. Eerst met onze ouders daar gekampeerd, later met onze eigen caravan. Heerlijke vakanties beleefd. In 1996 de caravan moeten verkopen ivm continuediensten van mijn man. We konden te weinig naar de camping. Maar de laatste tijd trekt de camping toch weer heel erg. 20 Tot 27 september hebben we lekker een chalet gehuurd en we hebben het geweldig naar ons zin gehad. We denken er toch weer over om op Samoza weer zelf een stacaravan te kopen. Hopelijk komt er snel een te koop. "
Van leeuwen
"Een geweldige camping alles is top geregeld bedankt"
Rob Baptist
"Wij hebben geboekt voor de mooie ligging van dit park en omdat er ook een restaurant aanwezig was,
maar het restaurant was gesloten en we konden ook niets terug vinden hiervan op de website,
jammer,jammer,jammer"
Fam Brinkman
"1 Week in een accommodatie geweest. Helaas natte week. Echte hondencamping, onze hond Loki had het geweldig en baalde weer naar huis te gaan, net als de baasjes. Accommodatie prima, mag wel een update krijgen door kachel en geiser te vernieuwen voor een combi en centrale verwarming. Verder was alles aanwezig om te koken wassen etc. Volgend jaar weer met de tent en hopen op beter weer."
Angela en Robin
"Wat een mooie accommodatie en omgeving,we hebben erg genoten van de omgeving en de hondjes ook,vriendelijk ontvangen.
We komen zeker nog een keer!"
lascaris
"echt mooie huisjes .we hebben 3 verschillende gehad allemaal even netjes verzorgd"
wilco onrust
"ik huur al 8 jaar een huisje en ik heb het er altijd naar mn zin word van alles gedaan
voor jong en oud en zelfs voor honden worden er dingen gedaan "
Rene van Hulst
"Een zeer lekkere vakantie. Mooie omgeving, waarbij wandelen en fietsen vele mogelijkheden biedt.
Deze zomer er weer lekker naartoe om ook weer te genieten van de omgeving in een ander getij. "
Simon Plas
"Goede vakantie gehad alleen geërgerd aan de elektrische scooters. "
Wendy Hoogwerf
"Helaas hadden we niet zulk goed weer en was er weinig open en te doen ivm corona, maar de camping is leuk, groot en mooi. Ook de omgeving is super."